«Come&Comm» – комунікативний клуб для підлітків 11-15 років. Спілкування – провідна діяльність для  підлітка. Через спілкування підлітки пізнають себе, самореалізуються, формують світогляд та свої цінності. Але саме під час спілкування підлітки стикаються з труднощами:

 • проблеми у спілкуванні через комплекси та страхи;
 • невпевненість у собі;
 • брак знань та досвіду.

Наша місія – допомогти підліткам навчитись ефективно комунікувати, долати внутрішні бар’єри та відчувати впевненість!

“Come&Comm” працює у кількох форматах:

 1. Тренінгові модулі (сб) – 4 зустрічі по 3 години, об’єднані однією актуальною темою. Спільна тематика усіх модулів цього навчального року – “Підготовка до дорослішання”: говоримо про самоорганізацію, поведінку в екстрених ситуаціях, професійне самовизначення, стосунки та інше.
  Завдання модулів – дати корисні знання та навички, підвищити рівень впевненості в собі.
 1. Бесідний клуб – для “старожилів” клубу; більш глибокі філософські бесіди про особисте в форматі дискусій та діалогів, де немає правильних відповідей, а є роздуми та власні позиції. У Бесідному клубі тема пропонується одним з учасників та розвивається у процесі групового обговорення. Теми зустрічей можуть бути найрізноманітнішими: від існування душі до того, чому люди бачать сни. Зустрічі проводяться у формі дебатів та дискусій з професійними модераторами.

Завдання Бесідного клубу – розвивати мислення, уміння формувати власну думку та сприймати позиції інших.

 1. Проектний клуб – реалізація конкретних проектів та навчання проектному менеджменту: командній роботі, плануванню, розподілу ролей, розрахуванню бюджету та іншому. Результат – організований під ключ захід\подія\проект (екскурсія в інше місто, свято, фестиваль, квест) для підлітків та їхніх батьків. Кожну команду супроводжує куратор, а до проведення майстер-класів долучаються успішні гості зі світу бізнесу.
  Завдання Проектного клубу – навчити діяти, покроково реалізовувати задумане, бути відповідальним та працювати в команді.
 1. Батьківський клуб – дружні зустрічі з батьками та бесіди на актуальні батьківські теми, майстер-класи та тренінги від психологів, нетворкінг.
  Завдання Батьківського клубу – підвищення рівня впевненості батьків, набуття додаткових знань та навичок, які допомагають у спілкуванні з дітьми.

Участь в Комунікативному клубі для підлітків “Come&Comm”:

 • додає підліткам впевненості в собі та власних силах;
 • розвиває навички спілкування;
 • розширює знання про себе та інших людей;
 • допомагає подолати страхи та комплекси;
 • соціалізує та примножує комунікативний досвід;
 • надає можливість отримати зворотній зв’язок та підтримку від професійних тренерів.