TeenTutor

ТeenTutor - це можливість для дитини повірити в себе, спробувати стати більш відповідальною і глибше розібратись в собі через викладання тих шкільних предметів, котрі їй вдаються найкраще. А от те, що вона або він пропустили, можна надолужити з нашою допомогою. Ми впевнені, що дитина, яка готує і викладає матеріал для інших, краще інтегрує отримані знання. А те, що вона за це буде ще й отримати грошову винагороду, стане хорошим стимулом працювати.

Ми запускаємо програму, котра буде водночас повторенням найголовніших пройдених тем із різноманітних шкільних предметів, тренінгом для тих, хто хоче навчитись бути почутим та зрозумілим, і способом заробити завдяки своїм знанням.

Ми встигнемо і базові моменти з програми повторити, і навчитись пояснювати матеріал своїм товаришам.

ТeenTutor -  це щотижневі зустрічі по 2,5 години в постійній групі (5-7 дітей), що складається з двох частин заняття - по годині кожна + півгодини перерви на спілкування, відпочинок та організаційні моменти. Теми розподіляються між учасниками групи - кожну зустріч двоє з тінтьюторів викладають свою тему і отримують приємний бонус - грошове заохочення (половину від суми всіх внесків за годину заняття. Це від близько 150-200 грн (а може й більше)

 

Шаблоны Joomla с адаптивным макетом