Йога для дітей

Евгений Чернецкий створив оригінальну програму занять, безпечну для дитячого хребта з врахуванням особливостей психоемоційного розвитку школярів.

Ми всі знаємо, що дітей в цьому віці буває нелегко зацікавити чимось пов'язаним із здоров'ям чи правильним харчуванням. І важко уявити щоби вони змогли сидіти/лежати/стояти в асанах стільки часу, скільки дорослі. Саме тому Євген, маючи 15-річний досвід роботи з дітьми, розробив унікальну програму, котру активно впроваджує в тому числі через своїх учнів у Києві. Дітям з ним просто весело і цікаво, тому вони з радістю до нього ходять.

Що чекає дітей на заняттях:

  • Дихальні вправи, метою яих є навчитись керувати власними емоціями.
  • Вправи на концентрацію уваги, метою яких є навчитись довго утримувати увагу на одній дії чи одному предметі (допомагає в навчанні та розвиваю психологічну стійкість)
  • Комплекс вправ з метою розвитку спритності, зміцнення всього тіла та профілактика для хребта
  • Вправи на розслаблення - метою яких є розслабити тіло, понизти рівень тривожності та підвищити стійкість до стресу.
  • Розвивальні вправи та ігри, що підібрані з врахуванням віку дітей. Вони сприяють розвитку творчості, уваги, пам’яті, дрібної моторики, правої та лівої півкуль.

Метою занять є не лише навчити дітей власно вправам, а й надихнути їх займатись вдома самостійно. В результаті дітям буде легше вчитись, легше переносити стресові ситуації, концентруватись на тому, що їм цікаво, або необхідно зробити. Але найголовніше за допомогою цих вправ дитина краще пізнає себе, свої почуття, сильні та слабкі місця. Навчиться бути щасливою тут і зараз, не боятись завтра і не хвилюватись за вчора.

Ми поки плануємо денні заняття з Євгеном і запрошуємо на них тих дітей, котрі мають можливість відвідати заняття з 14:00 до 15:00. Також у нас в планах відкриття вечірніх груп, слідкуйте за оновленнями.

Заняття для 10-14 років понеділок 14:00-15:00
Заняття для 6-10 років середа 15:00-16:00

При реєстрації - знижка для членів ККД

Related items

Шаблоны Joomla с адаптивным макетом