Super User

Super User

26 січня 2017 Меню

ENGLISH

About us

Let’s get acquainted!

We are NGO Resource Center for Children and Teenagers “Charodim”.

We are parents, psychologists and teachers consolidated to support children and teens in modern galloping World, to help them believe in themselves, to find their own way and to learn how to collaborate with others. “Charodim” offers a lot of interesting and useful activities for kids and young people. But our help is not only for kids. We also consult parents on child development, education, study and leisure arrangements.

We create different opportunities for children to enjoy useful recreation, to learn more about themselves, their health, their rights, to form their self-confidence and to teach them how to resist advertising and propaganda influence.

We enjoy our work in Resource Center in Kyiv at Podil, as well as in parks, forests, museums and other educational institutions that are ready to cooperate with us.

Get involved with our workshops, studios, lectures, and meetings! It’s always lots of fun with us!

 

Our slogans are:

♦ BECOME TRUE

Listen to your feelings. What do you want, what do you miss, what do you aspire, who are you, what can you share with others.

♦ CHOOSE YOUR OWN WAY

Be courageous, trust yourself, rest if you need or change your direction.

♦ BE OPEN TO THE WORLD

Be understanding, cooperative with others, value moments of your life, just live.

 

Our values are:

♦ ENTHUSIASM FOR THE PROCESS

We enjoy the process. The result is just a nice bonus.

♦ FLEXIBILITY

We are open to the dialogue and accept different ideas. We like to work this way!

♦ MUTUAL DEVELOPMENT

We believe in mutual development. If you improve yourself, we do too!

♦ EMPATHY

We do not estimate. We support you on the chosen way.

 

Our team

        Tetiana Sanina

Head, co-founder of NGO RCCT Charodim, manager, researcher of informal education prospects, family mediator.

        Hanna Usova

Deputy head, co-founder of NGO RCCT Charodim, Family education development director, teens supervisor and tutor, education counselor.

        Marina Kaftan

Educational and media development director, co-author of programs, journalist, designer and teacher of media literacy and project work courses

        Valentyna Barladym,

Teacher, special needs teacher, supervisor of Medius group, author of leisure groups and events.

        Antonina Savchuk

Teacher, supervisor and author of art, music and folklore programs and events.

        Dmytro Usov

STEM tutor, teacher of technical disciplines course and engineering art.

         Denis Korol’

Humanities teacher, author and tutor of Culture festivals, author and designer of educational and entertaining events, games and clubs.

         Bob Skinner

Actor, stage director, TV presenter, "English Through Drama" coach

Tagged under
08 листопада 2016 Меню

Розклад

Чародім запрошує до наших чаромайстерень та чаростудій, а також інших заходів.

Деталі можна дізнатись також за телефоном 098 696 3623

 

Tagged under

Чародім любить соціальні проекти!
Ми плануємо і втілюємо різнонаправлені проекти, і шукаємо як учасників, так і партнерів - бо ідей в нас ще огого!

Деталі можна дізнатись за телефоном 098 696 3623

Хто: Чародім

Де: вул. Кирилівська 31-в, кв 2

08 листопада 2016 Меню

Europe Code Week 2016

З 15 жовтня по 10 листопада Чародім разом із IntRobots та THUA запрошує дітей із особливими потребами взяти участь у програмі Europe Code Week 2016.

Чекаємо дітей від 10 до 18 років у Чародомі на безкоштовних майстер-класах з робототехніки та програмування на основі Arduino.

Наразі ми запрошуємо дітей із порушеннями слуху та порушеннями опорно-рухового апарату, а також дітей із іншими порушеннями розвитку, котрі, однак, відповідають в емоційному так когнітивному розвитку заявленому віку.

Ми продовжуємо формувати детальний графік роботи, тому поки здійснюємо попередній запис тих, кому ця подія може бути цікавою.

Запис тут https://goo.gl/AmBl6Z

Попередньо початок майстер-класів о 16:00 та о 18:00 щодня в будні, а також о 14:30 та 16:30 в суботу. Але запис обов'язковий! Групи не відбуваються суто за розкладом, можливі зміни!

Деталі можна дізнатись за телефоном 098 696 3623

Хто: Чародім, IntRobots, THUA, Google

Коли: 17.10-06.11

Для кого: для дітей 10-15 років, які мають порушення слуху (можна із слуховими апратами та без) та порушення опорно-рухового апарату (пересуваються у візку або мають протези, мають робочі руки).

Де: Чародім, вул. Кирилівська 31-в, кв 2
Будемо вдячні за розповсюдження інформації!

Евгений Чернецкий створив оригінальну програму занять, безпечну для дитячого хребта з врахуванням особливостей психоемоційного розвитку школярів.

Ми всі знаємо, що дітей в цьому віці буває нелегко зацікавити чимось пов'язаним із здоров'ям чи правильним харчуванням. І важко уявити щоби вони змогли сидіти/лежати/стояти в асанах стільки часу, скільки дорослі. Саме тому Євген, маючи 15-річний досвід роботи з дітьми, розробив унікальну програму, котру активно впроваджує в тому числі через своїх учнів у Києві. Дітям з ним просто весело і цікаво, тому вони з радістю до нього ходять.

Що чекає дітей на заняттях:

 • Дихальні вправи, метою яих є навчитись керувати власними емоціями.
 • Вправи на концентрацію уваги, метою яких є навчитись довго утримувати увагу на одній дії чи одному предметі (допомагає в навчанні та розвиваю психологічну стійкість)
 • Комплекс вправ з метою розвитку спритності, зміцнення всього тіла та профілактика для хребта
 • Вправи на розслаблення - метою яких є розслабити тіло, понизти рівень тривожності та підвищити стійкість до стресу.
 • Розвивальні вправи та ігри, що підібрані з врахуванням віку дітей. Вони сприяють розвитку творчості, уваги, пам’яті, дрібної моторики, правої та лівої півкуль.

Метою занять є не лише навчити дітей власно вправам, а й надихнути їх займатись вдома самостійно. В результаті дітям буде легше вчитись, легше переносити стресові ситуації, концентруватись на тому, що їм цікаво, або необхідно зробити. Але найголовніше за допомогою цих вправ дитина краще пізнає себе, свої почуття, сильні та слабкі місця. Навчиться бути щасливою тут і зараз, не боятись завтра і не хвилюватись за вчора.

Ми поки плануємо денні заняття з Євгеном і запрошуємо на них тих дітей, котрі мають можливість відвідати заняття з 14:00 до 15:00. Також у нас в планах відкриття вечірніх груп, слідкуйте за оновленнями.

Заняття для 10-14 років понеділок 14:00-15:00
Заняття для 6-10 років середа 15:00-16:00

При реєстрації - знижка для членів ККД

31 серпня 2016 Меню

English Through Drama

Ми запрошуємо до нашої нової театральної студії для дітей та підлітків;

Ця студія для тих, хто хоче вдосконалити свою англійську з носієм мови.

Заняття проводитиме Боб Скіннер, британець, викладач англійської як другої мови, театральний актор та режисер.

Заняття допоможуть дітям відкритись і краще зрозуміти себе, досконаліше вивчити англійську за допомогою театральних постановок, розкріпостити тіло через розминки та імпровізації, а також виробити правильну англійську вимову.

Та все ж найголовніше - діти навчаться без остраху виступати на публіці нерідною мовою, погодьтесь, не всі дорослі на таке здатні.

Запрошуємо дітей, які можуть говорити і розуміти англійську на базовому рівні. Якщо група підбереться з хорошим рівнем англійської, то на батьків чекатимуть і Різдв’яні, і Великодні вистави. Якщо ж ні, будемо старатись вже до Великодня. Заняття двічі на тиждень.

ЧароМайстерні - це довготривалі програми різного спряування

Tagged under

Arduino, на відміну від Lego, є більш відкритим середовищем. Ардуіно залишає простір для технічної фантазії і не обмежує відомими інструкціями та готовими рішеннями. Ардуіно застосовують в реальних розробках - розумних будинках, 3D-принтерах і т.д. Таким чином ця система заохочує не лише створювати відомі моделі, а й вигадувати свої власні з використанням будь-якого матеріалу для оформлення.

На заняттях діти вивчають:

 • основи електроніки
 • програмування мікроконтролерів
 • основи мови С/С++
 • основи автоматики

Протягом всього курсу діти збирають найрізноманітніші пристрої (світлофори, піаніно, кодові замки), в яких застосовують уже отримане знання. Дізнаються, як працюють датчики, мотори, екрани. Вчаться писати і виводити різноманітні написи та зображення на екрани. Таким чином вони готуються до фінального проекту - власного робота!

Дитина не лише вивчає програмування, вона/він одразу бачить результати своїх дій на створеному пристрої. Це робить навчання більш захоплюючим, а матеріал засвоюється краще.

Arduino - це платформа з відкритим вихідним кодом. Її створено для швидкої та легкої розробки найрізноманітніших електронних пристроїв. Ардуіно може отримувати данні про оточуючий світ завдяки датчикам та реагувати на зміни. Також може керувати світлом, моторчиками та іншими приводами. Мікроконтролер на платі програмується за допомогою мови програмування Arduino та средовища Arduino.

Під час занять будуть потрібні ноутбуки (на них буде встановлене специфічне середовище програмування). Якщо в процесі занять дитина буде використовувати власний ноут, то вдома зможе щось доробити, змінити чи покращити.

Наразі, ми набираємо декілька груп:

 • Для дітей 8-9 років
  - вівторок 16:00-17:30
  - середа 15:30-17:00
  - субота 12:00-13:30
 • Для дітей 10-11 років
  - середа 17:30-19:00
  - четвер 16:00-17:30
  - субота 14:00-15:30
 • Для дітей 12-15 років
  - вівторок 18:00-19:30
  - четвер 18:00-19:30
  - субота 16:00-17:30

 

 

31 серпня 2016 Меню

TeenTutor

ТeenTutor - це можливість для дитини повірити в себе, спробувати стати більш відповідальною і глибше розібратись в собі через викладання тих шкільних предметів, котрі їй вдаються найкраще. А от те, що вона або він пропустили, можна надолужити з нашою допомогою. Ми впевнені, що дитина, яка готує і викладає матеріал для інших, краще інтегрує отримані знання. А те, що вона за це буде ще й отримати грошову винагороду, стане хорошим стимулом працювати.

Ми запускаємо програму, котра буде водночас повторенням найголовніших пройдених тем із різноманітних шкільних предметів, тренінгом для тих, хто хоче навчитись бути почутим та зрозумілим, і способом заробити завдяки своїм знанням.

Ми встигнемо і базові моменти з програми повторити, і навчитись пояснювати матеріал своїм товаришам.

ТeenTutor -  це щотижневі зустрічі по 2,5 години в постійній групі (5-7 дітей), що складається з двох частин заняття - по годині кожна + півгодини перерви на спілкування, відпочинок та організаційні моменти. Теми розподіляються між учасниками групи - кожну зустріч двоє з тінтьюторів викладають свою тему і отримують приємний бонус - грошове заохочення (половину від суми всіх внесків за годину заняття. Це від близько 150-200 грн (а може й більше)

 

31 серпня 2016 Меню

МедіаБатл

У нашій медіабитві зійдуться дві команди бійців 13-15 років. Вони навчаться створювати "газетні качки", фейки та маніпулятивні новини - та викривати їх. Яка команда уважніша? Хто виловить всі маніпуляції, пересмикування, відверту брехню супротивників?

Реклама, маркетинг, військова пропаганда та антипропаганда щохвилини смикають нас всіх за мотузки й намагаються вплинути на наші думки, сформувати вподобання або змусити щось відчувати.  Підлітки найбільше піддаються подібному впливу - однак і навчити їх протистояти зовнішньому тиску теж найлегше. Адже усі вони хочуть мати власну, незалежну думку.

Що вчитимемо: як відрізнити факт від судження; як виявити маніпуляцію, розпізнати фейк, пропагандистський матеріал або однобоке викладення матеріалу.

Місія: навчити їх бачити маніпуляції на далеких підходах і перевіряти. чи не фейк їм підсовують

Структура курсу: вступне заняття, 6 годин теорії, 6 годин практики та підсумковий батл, разом 8 занять.

Шаблоны Joomla с адаптивным макетом