Блог

Наші думки, статті та переклади

В мене є маленька дитяча травма на рахунок малини :) Десь з 4-5 років через легкість процесу мені доручали збирати ягоди з дідусевого величезного малиника. Малина збиралася у банку, до горличка якої кріпився шнурок на шию. І все це було вцілому дуже смачно, цікаво і нескладно, якби не дорога від малиника до веранди: схил біля будинку був укріплений купою нерівного і ковзкого каміння, на якому раз за разом я розпластувалася разом з повною банкою, ягоди ж пречудово розліталися по землі. Страшенно неприємно було, що всі сміялися, збирали ту брудну малину, кепкували з моєї незграбності.. Але! Якось через багато років я вдумалася в ту ситуацію, і в мені народилася щира вдячність: адже мені продовжували довіряти як збір малини, так і її доставку. Я падала знову і знову, а мені знову і знову доручали те саме..

Read more

Вже декілька років я шукаю можливості влітку не купатись на наших київських пляжах, а зануритись в басейн. Басейни я люблю, як і море. А от від київської води з річок на мене нападає алергія :-( Цього року відкрилось аж два басейни в місті, куди не треба мати абонемент чи їхати кудись в закритий пансіон. Можна закинути рушник до сумки, схопити купальник і заскочити на годинку-дві (наприклад під вечір)

Read more

Багато з нас на минулому тижні із завмиранням серця згадували історії із свого дитинства, пов’язані із насиллям. Якщо поталанило не згадувати свої, то читали історії інших - близьких, знайомих чи незнайомих людей. Проблему в нашому суспільстві піднято. Однак що із нею робити? Є багато шляхів її вирішення.

Read more
09 жовтня 2015 Written by

Про майбутнє

Насправді, ми нічого не знаємо про майбутнє. Вся аналітика і вихідні з неї рекомендації, передбачення і логічні роздуми не створюють об’єктивного знання. Власне, це і не знання, а лише прогнози, а ми, хоч звикли не дуже довіряти й прогнозам погоди, таким роздумам часто надаємо статуси реальних. Але як? Як ми знаємо, що ті чи інші дії гарантовано приведуть нас кудись конкретно? Чому ми так впевнені в цьому? Що це за стратегія така і на чому вона базується?

Read more

Випадково стала ще є "прєподом"-репетитором (ото не слід було зарікатися :) ). Та ще й не для вже звичних своїх хоумскулерів, а таких собі звичайнісіньких 6-7-8-класників різних навчальних закладів.
Знаєте, що я подумала?

Read more
Шаблоны Joomla с адаптивным макетом